Kargo Sevkiyat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler MNG Kargo güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 
 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. MNG Kargo bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, kek, kurabiye, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek dalindanevinize.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede, reçel, kurabiye ve/veya kekte iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

 

 

Keyifli alışverişler.