Çalışma Prensibimiz

Hikayemde de belirttiğim gibi, dalındanevinize fikri, ürünlerimizin hak ettiği değerlerle, hatta bazen, hiç pazarlanamaması ve bizim de, sizin ulaşabildiğiniz ürünler ile dalında kalanlar arasındaki estetik ve bilhassa lezzet farkını, her yıl acı acı seyrediyor olmamızdan çıktı. Daha önceden de söylediğim gibi bu konudaki detayları sitemizde anmayı uygun bulmuyor ve kendimizden bahsetmeyi tercih ediyoruz.
Soğuk hava deposu veya kimyasal yollarla dayanıklılık artırıcı yöntemlere başvurmadan, sadece dalındaki ürünleri satıyoruz. Siparişinizi takip eden iki gün içerisinde, dalından kopartılmış meyve ve sebzelerimizi, kargo ücreti dâhil şahsımıza ait olmak üzere, sitemizde verilen fiyat üzerinden, evinize ulaştırmayı vaat ediyoruz.
Sadece dalından satış yaptığımız için, ürünlerimiz, kendilerine ait zaman aralıklarında satışa sunulmaktadır ve bu zaman aralıkları sipariş sayfamızda 'ürün zamanı' olarak belirtilmektedir. Yaklaşan ürün sezonları mail yolu ile abonelerimize her yıl hatırlatılacaktır.
Her gün 12.00'a kadar bize ulaşan siparişler, aynı gün 16.00 da kargoya verilip, Ankara'nın batısı için 24 saat, Ankara'nın doğusu için 48 saat içerisinde Sürat kargo tarafından sizlere ulaştırılacaktır.Coğrafi ve mevsimsel zorluklara göre kargoda nadirde olsa oluşabilecek sıkıntılar için şimdiden anlayışınıza sığınırız.
Saygılarımızla

 

DALINDANEVİNİZE.COM